Jaký bude rok 2022 podle numerologie

07.01.2022

A jaký bude rok 2022 podle životního čísla?

Už jsem zmínil svůj vztah k numerologii. Je začátek roku s velice zajímavým letopočtem. O ta zajímavější je předpověď dle životního čísla, protože číslo šest bude velice ovlivňovat i vaše číslo životní. Jak? To zjistíte tak, že číslo roku 2022 (tedy 6) přičtete ke svému životnímu číslu. Abyste si mohli vypočítat své životní číslo, stačí vám jednoduše sečíst všechny číslice vašeho data narození. Pokud vám vyjde číslo dvojciferné, opět ho sečtěte, až se dostanete na jednocifernou verzi.

Životní číslo 1. Pro lidi s životním číslem jedna je rok 2022 rokem pochopení sebe samých. Věnujte se svým skutečným pocitům a tužbám, naučte se rozumět hlavně sobě, protože to vám usnadní i cestu k ostatním. Životní číslo 2. Pro dvojky jde o rok umocňující jejich ambiciózní stránku a cílevědomost. Měli by se vrhnout do práce, do plnění svých snů.Životní číslo 3. Trojky čeká rok, kdy se do popředí se dostane jejich lidumilná, soucitná, "humanitární" stránka. Je to rok odpuštění, uzavřete v sobě navíc všechny křivdy, rozloučíte se s tím, co vás v životě nikam neposouvá, zanalyzujete si situaci rozumem a vyhodnotíte nejlepší východiska. Jakmile se téhle zátěže zbavíte, najdete v sobě nečekané množství energie, kterou právě budete moci věnovat druhým. Životní číslo 4. Čtyřky z numerologického hlediska stojí na počátku životního cyklu, což znamená, že se můžete s odstupem rozhlédnout, omrknout, co leží před vámi, a pustit se do díla. Následující rok vám do cesty přinese příležitosti a podněty. Životní číslo 5. Pětkám rok 2022 přináší do života rok harmonie, vztahů a romantiky.

Životní číslo 6. Pro šestky přichází rok rozvoje své intelektuální stránky, znalostí a poznávání. Přichází ideální chvíle na učení a rozvíjení svých schopností, získávání nových. Životní číslo 7. Pro sedmičky bude rok 2022 rokem rozumu, rokem důsledné a systematické práce. Rokem logických a efektivních rozhodnutí, která povedou k praktickému naplnění cílů a tužeb. Životní číslo 8. Osmičky čeká rok velkých změn, pohybu kupředu. Životní číslo 9. Pokud je vaším životním číslem devítka, ponese se následující rok ve znamení pečovatelských sklonů a starostí o ostatní. Také v navazování vztahů, prohlubování těch, na kterých skutečně záleží, a naopak ukončení těch, které vám nic nepřináší.

Jiří Šindler, starosta města