Předvolební kampaň 2018 - vzpomínky AD 2.

03.10.2018

NĚCO O PŘEDVOLEBNÍ MORÁLCE?

KOUKÁM A NESTAČÍM SE DIVIT, JAK DNY PŘED VOLBAMA AKTIVIZUJÍ TY, CO MAJÍ SNAHU KÁZAT O MORÁLCE. ZAČAL S TÍM PAN ŠKRLA NA FACEBOOKU, VÝČITKAMI POKRAČOVAL PAN PŘIDAL A DNES Z, NIČEHO NIC, ANONYMNÍ PISATEL /DNES JE JIŽ JEHO ANONYMITA MINULOSTÍ A BYLA TO UKÁZKOVÁ KUDLA DO ZAD OD VELMI BLÍZKÉHO ČLOVĚKA, TEDY KTERÝ SE ZA NĚJ DLOUHO VYDÁVAL/.

TEN ROZNESL PO OBCI DVA ČLÁNKY, KTERÝCH BYL PRAVDĚPODOBNĚ I SPOUAUTOR. tĚCH BYLO ZCELA JISTĚ VÍCE, UŽ Z POHLEDU, JAK JE KAMPAŇ VEDENÁ A KÝM.


MŮJ KAMRÁD OKOMENTOVAL TENTO PANFLET SLOVY "JAKÝ PRASE, TAKOVÝ KVIK". MÁ PRAVDU.

ZATAHOVÁNÍ DO NENÁVISTNÝCH PŘEDVOLEBNÍCH AKTIVIT, OSOBNÍ URÁŽENÍ, NESNÁŠENLIVOST, ZASÉVÁNÍ NENÁVISTNÝCH POHLEDŮ A NERESPEKTOVÁNÍ LÁSKY A VZTAHŮ MEZI DRUHÝMI, TO JE "HNUSNÉ". NA VEŘEJNOSTI VYSTUPUJE TENTO ANONYM JAKO UZNÁVANÝ A MILÝ SOUSED, ABY PO NOCÍCH ROZNÁŠEL PANFLET PO SCHRÁNKÁCH. NA ROZDÍL OD TĚCHTO ANONYMŮ JE PRÁCE ZA MNOU, ZA PANEM KOHOUTKEM, KTERÉHO NAPADÁTE I ZA OSTATNÍMI VIDĚT. A POKUD TO VOLIČI NEVIDÍ A DAJÍ NA PODOBNÉ DOPISY, PAK JE TO JEJICH VOLBA. POKUD BY MĚLI BÝT V ZASTUPITELSTVU PODOBNÍ PISATELÉ, TAK V TAKOVÉM ZASTUPITELSTVU BYCH SNAD ANI NECHTĚL BÝT.

ZATAHUJETE DO SVÝCH NENÁVISTNÝCH SLOV MÉHO PARTNERA. VZTAH SE MI ROZPADL PO 23-TI LETECH PŘED TŘEMI ROKY I DÍKY PRACOVNÍMU NASAZENÍ. ANO, NECHTĚL JSEM POTOM ZŮSTAT SÁM A HLEDAL JSEM OPĚT LÁSKU. MILÁ -MILÝ ANONYME, JSTE TO VY PRODLE MNE NEJVĚTŠÍ LIDSKÝ ODPAD, KDYŽ MI VYČÍTÁTE TO, ŽE JSEM SE SNAŽIL NAJÍT OPĚT LÁSKU A PODPORU. KOLIK Z VÁS SE ROZVÁDÍ A NIKDO TO NEŘEŠÍ. I TAKOVÉ OKAMŽIKY V RODINĚ ŽIVOT PŘINÁŠÍ. SMUTNÝ PARTNERSKÝ OKAMŽIK, ALE I TO JE BOHUŽEL ŽIVOT A VY TOHO VYUŽIJETE PRO PODLOST A UBOHOST. tAKY UKÁZKA TOHO, JAKÝ JSTE VY UVNITŘ. TAKOVÝ JAKO VY, CO VYČÍTAJÍ LIDEM CITY, LÁSKU A PARTNERSKÝ VZTAH, JSOU NEJHORŠÍ LIDSKOU SPODINOU.

SNAD SI DÍKY VAŠEMU DOPISU LIDI UVĚDOMÍ, ŽE NENÍ PODSTATNÉ, A TO I Z KŘESŤANSKÉHO HLEDISKA, ZDA NĚKDO ŽIJE S KLUKEM ČI HOLKOU. ALE ZDA JE TO DOBRÝ ČLOVĚK, PRACOVITÝ, ODDANÝ OBCI A PRÁCI PRO NÍ A OBČANY A PŘEDEVŠÍM ŠŤASTNÝ ČLOVĚK. PROTOŽE JEN TAKOVÝ MŮŽE BÝT PRO OBEC PŘÍNOSEM. TAKOVÝ JAKO JSTE VY, ANONYMOVÉ, NENÁVISTÍ A ZLOBOU NAPLNĚNÍ JEDINCI, BYŤ TŘEBA I KANDIDUJÍCÍ, NEMOHOU OBEC POSUNOUT DÁL, KDYŽ SAMI JAKÝ JSOU.

PEVNĚ VĚŘÍM, ŽE I DÍKY VAŠEMU ANONYMNÍMU DOPISU - ČLÁNKŮM, VOLIČI, AŽ PŮJDOU K VOLBÁM, ZHODNOTÍ, ZDA JE PRO OBEC PODSTATNÉ NASAZENÍ, PRÁCE A VÝSLEDKY, LEPŠÍ KULTURA, LEPŠÍ SPOLUPRÁCE TÝMU ŠINDLER-KOHOUTEK-OBEC-KOALICE, NEŽ ZATVRZELOST, PŘETVÁŘKA A NEUSTÁLÁ "NASRANOST" NĚKTERÝCH USKUPENÍ, KTEROU MUSÍ ROZSÉVAT OKOLO SEBE.

"ANONYMNÍ" PISATELI, PO TOMTO VAŠEM DOPISE OPRAVDU OČEKÁVÁM, JAK BUDE ŠTĚPÁNOV HLASOVAT, PROTOŽE TO O ŠTĚPÁNOVĚ HODNĚ VYPOVÍ.

PO TOM, CO PÍŠETE NEMOHU NEŽ NA ZÁVĚR KONSTATOVAT, ŽE MI, PANU KOHOUTKOVI I MNOHÝM DALŠÍM, NESÁHÁTE ANI PO PATY. MY TOTIŽ NEJSME TI , CO SI JEN STĚŽUJÍ A VYČÍTAJÍ. OSTATNĚ KŘESŤANSKÉ HODNOTY JSOU ZCELA NĚKDE JINDE NEŽ V NENÁVISTI A VÝČITKÁCH, KOHO KDO MÁ MÍT RÁD A S KÝM MÁ BÝT ŠŤASTNÝ.

VOLBY BY MĚLY BÝT O HODNOCENÍ ÚSPĚCHU V PRÁCI PRO OBEC, NIKOLI O HODNOCENÍ OSOBNÍHO ŽIVOTA.

A TAKÉ KARMU MÁME KAŽDÝ JEN JEDNU A PŘEJU SI, ABY VÁM TA VAŠE DALA BRZY NAJEVO SVOU MOC.